چهار شنبه , فوریه 20 2019

مسابقه ربات شیشه شوی ساختما های بلند مرتبه

ثبت نام اولیه :  11 مهر 1396

ثبت نام نهایی : 1 آبان 1396

شستشوی سریع، ایمن و کم هزینه، نیاز امروز ساختمان های بلند مرتبه
 
با گذشت زمان، هر روز به تعداد ساختمان های بلند مرتبه در جهان و به تبع آن در ایران و مخصوصاً در تهران افزوده می شود. بسیاری از این ساختمان ها و برج ها، دارای نمای کامل شیشه ای و یا قسمتی شیشه ای می باشند.
تمیز کردن و شستشوی این شیشه ها، در اکثر موارد کار بسیار مشکل، پرخطر و هزینه برداری می باشد. صاحبان و مدیران این ساختمان ها، معمولاً سالی چند بار با این موضوع مواجه هستند و اکثراً برای تمیز کردن و شستشوی این شیشه ها، از شرکت هایی استفاده می شود که افرادی با درصد خطر بالا اقدام به تمیز کردن این شیشه ها می کنند.
به دلیل سختی و خطر بالا، این کار با هزینه های بسیار زیادی همراه می باشد. هم چنین بالا بودن این هزینه، در برخی موارد باعث کاهش تعداد دفعات شستشو می شود که باعث کثیفی شیشه ها و در نتیجه نمای نامطلوب درونی و بیرونی این ساختمان ها می گردد. پارک فناوری پردیس، یکی از مجموعه هایی است که دارای ساختمان های مختلف با نمای شیشه ای می باشد که دائماً با این مسئله مواجه است.
با برگزاری این مسابقه قصد داریم رباتی طراحی و ساخته شود که بتواند برای شروع کار، یکی از ساختمان های این پارک را که نمایی شیشه ای دارد، بشوید؛ از طرفی دیگر نیز می کوشیم با تدارک جوایز نقدی و غیر نقدی ویژه، انگیزه لازم برای شرکت تیم های مختلف رباتیک در این مسابقه را ایجاد کنیم تا در ادامه بتوانیم با مشاوره خبرگان رباتیک و نیز کسب و کار، شرایط ایجاد یک کسب و کار مناسب را برای تیم های برتر ایجاد کنیم.
photo_2017-10-04_10-46-53

همچنین ببینید

سومین جشنواره و مسابقات کشوری فناوری های نوین در صنعت آب و برق – کارون کاپ

اطلاعات مسابقه لیگ های مسابقات کانال های ارتباطی اطلاعات مسابقه مهلت ثبت نام :  10 …

2 دیدگاه

  1. عالیه….
    من سایتشو پیدا کردم
    واسه ثبت نام برید اینجا:
    http://www.problem.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *