شنبه , مارس 23 2019

ربات شرکت نیسان به نام pitch-R

اخبار رباتیک و تکنولوژی

🔺 نیسان پروپایلت در قلب خود (در قدم اول) تلاش میکند که خودش رانندگی کند(خودران بشود) ولی در آخرین نمایش بیشتر روی مقیاس کوچک کار میکردند .

🔺 کمپانی نیسان یک ربات که مجهز به رانندگی هوشمند که بتواند زمین های مختلف فوتبال را به اندازه های دقیق مشخص و علامت گذاری کند ساخته است.

🔺 این ربات روز شنبه در لیگ‌فینال قهرمانان ۲۰۱۸ در اوکراین نمایش داده شده ، ربات Pitch-R مجهز به دوربین و جی پی اس و سیستم جلوگیری از موانع برای اینکه بتواند محیط مناسب علامت گذاری را اسکن کند سپس با رنگ سفید به باریکی ۲۰ سانتی متر روی زمین علامت گذاری کند است.

این تنها آخرین تولید عجیب نیسان پروپایلت نیست بلکه تلاش بر عرضه ی بسته ای از ربات نیسان خودران دارد ، که شامل پارک کردن هوشمند و queue busting chair و self assembling office furniture است.

🔺 در شکل فعلی ترکیبی از فرمان و ترمز و تسریع برای مدل هوشمندتر موتور کوروز که شامل حسگر های مسیری است که اتوموبیل را بین خطوط نگه میدارد

نسل بعدی پروپایلت اخرین تجسم تکنولوژی است و نیسان بیش از ۷۵۰۰۰ وسیله نقلیه مجهز را از ژانویه امسال فروخته است و پیش از این گفته شده که امیدوار است تا سال ۲۰۲۰ یک سری محصولات نقلیه ی کامل مختار (کامل هوشمند) تولید کنند.

  • نویسنده و مترجم : معصومه سوری
  • منبع خبر : New Atlas

همچنین ببینید

عینک های IRL

اخبار رباتیک و تکنولوژی 🔻 نگرانی های زیادی در ارتباط با پیامدهای استفاده طولانی مدت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *