دوشنبه , آوریل 22 2019

نسل جدید تلویزیون های LG

اخبار رباتیک و تکنولوژی

🔸ال جی با ارائه این نسل جدید از تلویزیون ها، قدم بزرگی در راستای پیشرفت دنیای تکنولوژی برداشته است. این بار تلویزیونی که اگر بخواهید، در یک چشم به هم زدن، ناپدید میشود!

🔸با فشردن دکمه، تلویزیون در پایه خود جمع میشود و با فشار دادن دوباره دکمه، تلویزیون دوباره بیرون می آید. این فرآیند تنها در حدود ۱۰ ثانیه انجام میپذیرد و جالب اینجاست که این عمل کاملا بدون صداست.

🔸متاسفانه قادر نیستیم جمع شدن یا پیچیدن صفحه تلویزیون را ببینیم. به طور مثال اگر پایه تلویزیون شفاف بود این امکان فراهم میشد. اما از آنجایی که پایه سفید برای هر دکوراسیونی متناسب تر است، LG این بدنه را برای تلویزیون خود برگزیده است.

🔸از نظر عملکرد صفحه نمایش، LG اظهار دارد که تغییر خاصی در کیفیت صفحه نمایش نسبت به دیگر مدل های تلویزیون اعمال نشده است. از نظر دوام و کیفیت صدا نیز این محصول با دیگر محصولات LG برابری میکند.

🔸حالت جالبی در این تلویزیون وجود دارد که LG آن را «Line mode» نامیده است. در این حالت صفحه نمایش تقریبا تا یک چهارم باز میشود و به شما این امکان را میدهد تا از قسمت پخش موسیقی و توانایی کنترل دستگاه های هوشمند خود در خانه بهره ببرید.

🔸ال جی مجهز به توانایی تولید و پخش صداهایی همچون صدای آتش یا باران نیز شده است. گرچه این اطمینان وجود ندارد که چه مقدار از این امکانات برای مشتری مفید واقع خواهد شد و کارایی خواهد داشت، اما این ویژگی یکی دیگر از توانایی های این سری از تلویزیون های LG است که شما را به زندگی مجلل تر نزدیک میکند.

🔸 در حال حاضر، ال جی آماده عرضه این کالا به بازار ( با قیمتی نسبتا بالا) است که اولین سری آنها احتمالا در ماه مارس (فروردین ماه) به فروش خواهد رسید.

🔸 شاید شما یکی از خریداران این تلویزیون نباشید اما بی شک مهندسی بی نظیر این تلویزیون را تحسین خواهید کرد.

  • نویسنده و مترجم : نیاز غفاریان
  • منبع خبر : theverge

همچنین ببینید

عینک های IRL

اخبار رباتیک و تکنولوژی 🔻 نگرانی های زیادی در ارتباط با پیامدهای استفاده طولانی مدت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *