یکشنبه , آوریل 21 2019

دستبند Embr wave

اخبار رباتیک و تکنولوژی

🔶عجیب نیست که اگر بخواهید، میتوانید در آن واحد دمای بدن خود را بالا و پایین ببرید؟! Embr Wave که توسط دانشمندان  دانشگاه MIT طراحی شده است به شما اجازه می دهد تا زمانی که خیلی سردتان است، گرم شوید یا اگر احساس گرمای شدید میکنید به سرعت خنک شوید.

🔶هر وقت احساس گرمای شدید یا سرمای زیادی میکنید، میتوانید نوار Wave Light Bar را لمس کرده و نگه دارید تا امواج خنک کننده یا گرم کننده را روی مچ دست خود فعال کنید.  امواج خنک کننده به گونه ای است که انگار یک قالب یخ روی بدن خود گذاشته اید  و امواج گرم کننده مانند زمانی است که در سرما دستان خود را دور یک فنجان چای داغ نگه داشته اید. 

🔶دستبند Embr Wave  که به تازگی ثبت اختراع شده است با استفاده از جدید ترین ترموالکتریک ها و الگوریتم های دقیق مهندسی برای به وجود آوردن احساس گرما و سرما مؤثر می باشد.

 

🔷۱: تحقیق دقیق

محققان دانشگاه کالیفرنیا برکلی دریافتند که Embr Wave می تواند احساس گرما یا سرما تا حداکثر ۳ دقیقه در کاربر ایجاد کند. 

 

🔷۲: کنترل درجه حرارت

حرارت در این دستبند بسیار قابل کنترل میباشد؛ زیرا دارای ۱۶ سطح مختلف دمایی است. 

🔷۳: باتری لیتیوم یون

قدرت این باتری به اندازه ای است که شما میتوانید در روز ۲۰ الی ۲۵ بار از این دستبند استفاده کنید و در طول روز احساس راحتی داشته باشید، بدون آن که نیاز باشد تا آن را به شارژ متصل کنید.

🔷۴: مهندسی خاص 

الگوریتم های مهندسی شده در این دستبند به صورتی است که دما را به صورت امواج به نقاط مختلف بدن میفرستد. این احساس گرما یا سرنا از بسته های یخ یا از پد های گرمایی نیز میتواند بیشتر باشد.

🔶قیمت این دستبند 299 دلار است. و در تمامی فروشگاه های آنلاین از جمله آمازون و از فروشگاه شرکت Embr قابل خریداری است.

  • نویسنده و مترجم : نیاز غفاریان
  • منبع خبر : Embr

همچنین ببینید

عینک های IRL

اخبار رباتیک و تکنولوژی 🔻 نگرانی های زیادی در ارتباط با پیامدهای استفاده طولانی مدت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *