یکشنبه , آوریل 21 2019

ربات‌های Robochop با قابلیت ساخت اشیا بر اساس ویژگی‌های تعریف شده توسط کاربران آنلاین

آیا دوست دارید ربات‌های صنعتی طرحی را که شما طراحی کرده‌اید، درست کنند؟ ماه آینده می‌توانید به این آرزوی خود دست یابید. در آن زمان، گروه آلمانی GFT مجموعه‌ی Robochop خود را به نمایش خواهند گذاشت، یک ساختار متشکل از چهار ربات برشکار فوم که می‌توانند توسط افراد معمولی از طریق اینترنت کنترل شوند.

Robochop در نمایشگاه کامپیوتر CeBIT در هانوفر به نمایش گذاشته خواهد شد و در آن به عنوان یک پلتفرم اینترنتی کردن کارها معرفی می‌شود. این ساختار به عنوان بخشی از برنامه‌ی توسعه‌ی تکنولوژی CODE_n گروه GTE، توسط طراحان Clemens Weisshaar و Reed Kram ایجاد شده است.

چهار ربات این مجموعه، در مجموع به 2000 بلاک پلی‌استر هر یک به اندازه‌ی 50 سانتی‌متر دسترسی دارند. با شروع این نمایش از پنجم مارس، افراد سراسر جهان می‌توانند از برنامه‌ی Robochop برای طراحی اشیای سه‌بعدی مورد نظر خود استفاده کنند. این اشیا می‌توانند پیکره‌های انتزاعی، بخشی از وسایل منزل یا هر طرح دیگری باشند.

ربات‌ها در نمایشگاه CeBIT که از شانزدهم تا بیستم مارس دائر است، به ساخت برخی از اشیای پیشنهاد شده اقدام می کنند. اشیای ساخته شده سپس به افراد طراح آنها فرستاده خواهند شد.

بر اساس اعلام GFT، طراحان Robochop آن را پیشتاز سیستم‌های آینده می‌دانند که در آنها مشتریان قادر به دسترسی مستقیم به تجهیزات تولید صنعتی با استفاده از اینترنت می‌باشند.

28_01f1a05053c6242fcfa23075e5b963c1_m

منبع :  Gizmag & topinearth

درباره ی SRV

همچنین ببینید

عینک های IRL

اخبار رباتیک و تکنولوژی 🔻 نگرانی های زیادی در ارتباط با پیامدهای استفاده طولانی مدت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *