چهار شنبه , فوریه 20 2019

ایجاد کارت‌نوشته‌های جالب با ربات Bond robot

درحالیکه ایمیل‌ها امروزه جای مکاتبات کاغذی را گرفته و استفاده از آنها نیز ساده‌تر است، اما هنوز هم دریافت نامه‌های دستی و کاغذی، حس خوبی را ایجاد می‌کند. به همین دلیل مجموعه‌ی خدمات Bond service تشکیل یافت. این مجموعه از یک ربات نگه‌دارنده‌ی قلم استفاده می‌کند تا یک یادداشت دستی به شکل دستخط شما را ایجاد کرده و سپس این نوشته به گیرنده‌ی موردنظرتان ارسال خواهد شد.
bond-2
اولین سوالی که پیش می‌آید این است که چرا خود کاربر نوشته را ننویسد؟ کاربر قابلیت این عمل را دارد، اما به هر حال Bond از قلم‌های بهتر، جوهرها و نوشت‌افزارهای مناسب‌تری بهره می‌برد. همچنین می‌توان مطمئن بود که نوشته‌ی ایجاد شده بدون خطا و اشتباه است. در ادامه به نحوه‌ی این سیستم می‌پردازیم.

ابتدا کاربران یک نمونه از دست خط خود را به صورت آنلاین ارسال می‌کنند. نرم‌افزار Bond این نمونه ر برای شناسایی و تشخیص و یادگیری نوع دستخط فرد مورد نظر، تحلیل می‌کند، به این صورت که به بررسی چگونگی شکل دهی الفبا و حروف پرداخته و همچنین به نوع کج نویسی یا فاصله‌های موجود در دستخط کاربر توجه می‌نماید.

پس از آن هر وقت بخواهید به فرد یک نوشته‌ی خاص بفرستید، یک کارت خالی را از وبسایت Bond انتخاب کرده، سپس متن مورد نظر خود را تایپ و به همراه نام و آدرس گیرنده بفرستید. یکی از یازده ربات این کمپانی سپس کارت را با متن و دستخط شما آماده کرده و سپس به گیرنده میل می‌کند.
bond-1
البته می‌توانید از دستخط افراد دیگری هم به جای دستخط خود برای نوشتن کارت استفاده کنید. در میان نمونه دستخط‌های موجود بر روی این وبسایت، می‌توانید دستخط نیکولا تسلا را هم ببینید.

این سیستم اکنون در نسخه‌ی بتا وجود داشته و کاربران برای شناسایی دستخط خود به Bond باید مبلغ 199 دلار پرداخت کنند. هزینه‌ی نوشتن هر کارت هم 2.99 دلار است.

bond

منبع :  Gizmag & topinearth

درباره ی SRV

همچنین ببینید

عینک های IRL

اخبار رباتیک و تکنولوژی 🔻 نگرانی های زیادی در ارتباط با پیامدهای استفاده طولانی مدت …